Naša ponuka

Skladové/lodné kontajnery sa využívajú na prepravu tovaru, zariadení strojov, kvapalín atď.

Všetky kontajnery sú plne funkčné, vode odolné, uzamykateľné, nezatekajú a sú odolné aj voči ďalším poveternostným podmienkam a nadmernému poškodeniu.

Využiteľnosť pri skladovaní je efektívna, nakoľko nepotrebujete po umiestnení stavebné povolenie, je možné skladovať tovar, napr. nábytok, stavebné príslušenstvo, stroje, zariadenia, archív dokumentov atď. Firmy najčastejšie vďaka ľahkej manipulácii využívajú kontajnery ako externý sklad.


...
Skladové kontajnery

V našom sortimente sú aj nové skladové kontajnery len po jednej ceste na mori, ktoré ponúkame našim klientom na okamžitý odpredaj. Tieto kontajnery sú k dispozícii vo veľkosti 8, 10, 20 a 40 stôp. Taktiež ponúkame použité skladové námorné kontajnery, ktoré boli využívané v námornej intermodálnej špedícii na prepravu najrôznejších tovarov. V súčasnom technickom stave sú vhodné najmä na skladovanie, ako aj cestnú a železničnú prepravu v rámci SR a EÚ.

Stojany pod skladové kontajnery

Revolučná metóda narábania so skladovými kontajmermi.

  • ľahké a presnosné - 1 noha váži iba 24 a obsluhu zvládne aj 1 osoba
  • vysoko funkčné - oceľová konštrukcia udrží až 30 ton
  • nízkonákladové - cena produktu ConFoot je iba malá čiastka v porovnaní s inými metódami narábania s kontajmermi

...
Obytné kontajnery

Našim zákazníkom ponúkame nové, ale aj používané obytné / kancelárske kontajnery, po jednej ceste na mori, s možnosťou okamžitého odberu. Naša ponuka platí pre štandardnú veľkosť 20 stôp /dĺžka 6 m/.

...
Skladovanie a preprava tekutín

Kontajnerový flexi-vak/flexi-tank predstavuje rýchle, nízkonákladové a efektívne riešenie pre balenie, prepravu a skladovanie nebezpečných kvapalných látok, potravinárskych tekutých výrobkov a chemických kvapalných látok /mimo tried ADR/.

...
Mraziarenské kontajnery

Mraziarenské kontajnery predstavujú ideálnu a rýchlu náhradu chladiarenských a mraziarenských skladových priestorov. Ponúkame ich v štandardnej veľkosti 20 a 40 stôp. Skratka kontajnera HC RF /HIGH CUBE REEFER CONTAINER ALUMINIUM/ určuje jeho typové zatriedenie, tzn. že kontajner má celooceľový nosný rám a alumíniové opláštenie. Kontajnery sú určené predovšetkým na skladovanie a prepravu, príp. na uľahčenie prepravy chladených a mrazených potravinových a nepotravinových tovarov a polotovarov /mäso, ryby, mrazené vnútornosti, mrazená zelenina a ovocie, mrazené krémy, kvety a pod./, ako aj na skladovanie a prepravu tovaru a materiálu, ktorý rýchlo podlieha skaze a ktorý vyžaduje stály a chladný teplotný režim.

...
Cisternové kontajnery

Cisternové/Tank kontajnery sú určené na prepravu a krátkodobé uskladnenie kvapalných látok.
Jednotlivé typy cisternových kontajnerov majú v nosnej konštrukcii zabudované cisterny z rôznych druhov materiálov:
- na potravinárske účely sú využívané nerezové cisterny, ktoré sú pre tento účel špeciálne označované,
- na prepravu a uskladnenie ropných produktov, chemikálií a iných tekutín sú využívané cisterny z legovanej, nehrdzavejúcej ocele.

...
Open Top kontajnery

Open Top kontajnery sú dostupné v rozmere 20 stôp a 40 stôp. Sú ľahko rozpoznateľné strešnou plachtou. Svojou povahou sú určené na prepravu nadrozmerného tovaru a sypkých substrátov, ktoré sú plnené cez otvorenú strechu kontajnera.

...
Hard Top kontajnery

Hard Top kontajnery sú porovnateľné so štandardnými skladovými námornými 40´ DC kontajnermi. Vyznačujú sa však odnímateľnou oceľovou strechou a sú dostupné aj vo veľkosti 20 stôp. Skratka kontajnera HT /HARD TOP CONTAINER STEEL/ určuje jeho typové zaradenie, tzn. že kontajner je oceľový a má odnímateľnú oceľovú strechu. Kontajner je určený na skladovanie alebo prepravu suchých a pevných tovarov, veľmi ťažkých materiálov, vyžadujúcich nakládku do kontajnera pomocou žeriavu cez strešný otvor a dvojkrídlové dvere na čele.