Naša ponuka

Skladové/lodné kontajnery sa využívajú na prepravu tovaru, zariadení strojov, kvapalín atď.

Všetky kontajnery sú plne funkčné, vode odolné, uzamykateľné, nezatekajú a sú odolné aj voči ďalším poveternostným podmienkam a nadmernému poškodeniu.

Využiteľnosť pri skladovaní je efektívna, nakoľko nepotrebujete po umiestnení stavebné povolenie, je možné skladovať tovar, napr. nábytok, stavebné príslušenstvo, stroje, zariadenia, archív dokumentov atď. Firmy najčastejšie vďaka ľahkej manipulácii využívajú kontajnery ako externý sklad.


...
Skladové kontajnery

V našom sortimente sú aj nové skladové kontajnery len po jednej ceste na mori, ktoré ponúkame našim klientom na okamžitý odpredaj. Tieto kontajnery sú k dispozícii vo veľkosti 8, 10, 20 a 40 stôp. Taktiež ponúkame použité skladové námorné kontajnery, ktoré boli využívané v námornej intermodálnej špedícii na prepravu najrôznejších tovarov. V súčasnom technickom stave sú vhodné najmä na skladovanie, ako aj cestnú a železničnú prepravu v rámci SR a EÚ.

Stojany pod skladové kontajnery

Revolučná metóda narábania so skladovými kontajmermi.

  • ľahké a presnosné - 1 noha váži iba 24 a obsluhu zvládne aj 1 osoba
  • vysoko funkčné - oceľová konštrukcia udrží až 30 ton
  • nízkonákladové - cena produktu ConFoot je iba malá čiastka v porovnaní s inými metódami narábania s kontajmermi

...
Obytné kontajnery

Našim zákazníkom ponúkame nové, ale aj používané obytné / kancelárske kontajnery, po jednej ceste na mori, s možnosťou okamžitého odberu. Naša ponuka platí pre štandardnú veľkosť 20 stôp /dĺžka 6 m/.