Úvod  /  Kontajnery  /  Umiestnenie kontajnerov

Umiestnenie kontajnerov

Umiestnenie kontajneru je jednoduché a nenáročné na úpravu terénu. Jeho zloženie vyžaduje vodorovný, súvislý, odvodnený a spevnený povrch /ideálna je betónová plocha/, alebo betónové pätníky pod jeho štyri spodné rohy. 

Konštrukcia kontajnerov umožňuje ich stohovanie na seba až do výšky troch vrstiev v prázdnom stave, čo prispieva k úspore priestoru. Pri stohovaní nad dve vrstvy je nutné použiť spojovacie prvky /kontajnerové tŕne/ na zabezpečenie kontajnerov proti zrúteniu /najmä pri silnom nárazovom vetre/. Tŕne svojím tvarom presne zodpovedajú oválnym otvorom v rohových prvkoch nosných rámov spodného a vrchného /nastohovaného/ kontajnera. Tŕne nie sú súčasťou dodávky ponúkaných kontajnerov, ale je možné si ich v našej prevádzke zakúpiť.

Pre našich klientov taktiež ponúkame aj skladovanie stavebných, skladových a obytných kontajnerov v priestoroch Samoobslužného kontajnerového skladu Senec /aj tých kontajnerov, ktoré neboli zakúpené u nás/. Táto služba je výhodná najmä pre stavebné firmy, ktoré realizujú svoje projekty v regióne Bratislava, Senec a na obdobie mimo sezóny by si svoje kontajnery museli prevážať na svoje prevádzky napr. do Žiliny, Banskej Bystrice a pod. Výhodné skladovanie v našich priestoroch anuluje vysoké prepravné náklady.  

Späť