Úvod  /  Kontajnery  /  Nové obytné kontajnery

Nové obytné kontajnery

Našim zákazníkom ponúkame nové obytné / kancelárske kontajnery, po jednej ceste na mori, s možnosťou okamžitého odberu. Naša ponuka platí pre štandardnú veľkosť 20 stôp /dĺžka 6 m/.

4 x 20´ OB obytné kontajnery v demonte ID číslo 20´ OB NOVÉHO obytného kontajnera Detail kľučky dverí 20´ OB kontajnera 20´ OB NOVÝ obytný kontajner s oknami na bočnej stene Interiér 20´ OB obytného kontajnera

Technický stav
Všetky nové obytné/kancelárske kontajnery sú v perfektnom technickom stave, bez korózie a nežiadúceho opotrebovania. Kontajnery sú po jednej ceste na mori. Sú plne funkčné, vode odolné, vetru odolné, uzatvárateľné a uzamykateľné zámkom FAB.

Využitie
Obytné, resp. kancelárske kontajnery majú veľmi variabilné použitie od samostatných kancelárií, zasadacích miestností, vrátnic, prechodných ubytovní a šatní na staveniskách, obytných priestorov, sociálnych zariadení a iných účelových priestorov až po komplexné kontajnerové zostavy. Konštrukcia kontajnerov umožňuje ich stohovanie na seba do dvoch vrstiev, čo prispieva k celkovej úspore potrebného priestoru na ich umiestnenie. 

Identifikačné číslo kontajnera
Každý kontajner má svoje jedinečné identifikačné číslo, ktoré tvorí prefix /prvé štyri písmená/, sériové číslo /6-miestne číslo/ a kontrolné číslo /1-miestne číslo/. Naši zákazníci majú preto možnosť osobne si obhliadnuť a vybrať konkrétny kontajner. Nové kontajnery nepodliehajú neutralizácii, tzn. prefix čísla kontajnera zostáva zachovaný. 

Predajné miesta
Nové obytné kontajnery sú deponované v priestore samoobslužného kontajnerového skladu Senec,  ktoré je zároveň aj našim hlavným predajným miestom a miestom ich odberu. Odber kontajnerov je možný iba v pracovných dňoch.

Obytné kontajnery dovážame v demontovanom stave, pričom ich montáž je vykonávaná našim odborným personálom. V prípade záujmu si klient môže kontajner zakúpiť aj v demontovanom stave. Výhodou demontu sú neporovnateľne menšie nároky na prepravné kapacity pri preprave kontajnerov z terminálu na miesto doručenia, najmä pri nákupe obytných kontajnerov vo väčšom množstve. V demonte je možné, na jednu jazdu ťahača s kontajnerovým návesom /dĺžka 13,6 m/, prepraviť až osem obytných kontajnerov.  Montáž kontajnerov je našimi montážnikmi realizovaná následne, na mieste doručenia u zakazníka. 

Dovoz 20´ OB kontajnerov v demonte Dovoz 20´ OB kontajnerov v demonte Dovoz 20´ OB kontajnerov v demonte Vykládka 20´ OB kontajnerov v demonte Vykládka 20´ OB kontajnerov v demonte
Vykládka 20´ OB kontajnerov v demonte Spodná strana 20´ OB kontajnera Vykládka 20´ OB kontajnerov v demonte Vykládka 20´ OB kontajnerov v demonte Hmotnosť 20´ OB kontajnerov v demonte

Všetky ponúkané 20´ OB obytné/kancelárske kontajnery sú bez sociálneho zariadenia /toaleta, umývadlo, pisoár, sprchový kút a pod./ alebo iných prídavných zariadení a príslušenstva /klimatizácia, vykurovacie teleso, nábytok, biela technika a pod./. Kontajnery ponúkame iba v jednom farebnom prevedení /červený nosný rám, biele oceľové opláštenie/. Na žiadosť klienta vieme realizovať relokáciu okien podľa želania zákazníka ZDARMA /na krátku stenu oproti dverám alebo na jednu z dlhých bočných stien kontajnera/. Kontajnery iným spôsobom neupravujeme.

Všetky obytné/kancelárske kontajnery ponúkame na konečný odpredaj alebo prenájom.
Podrobnú technickú špecifikáciu nájdete TU.

Technické parametre

DĹŽKA VONK./VNÚT. /mm/

6 055 /5 860

ŠÍRKA VONK./VNÚT. /mm/

2 435/ 2 270

VÝŠKA VONK./VNÚT. /mm/

2 600/ 2 300

OTVÁRANIE DVERÍ /šírka/výška/ /mm/

KAPACITA /cbm/

33

HMOTNOSŤ /kg/

1970

NOSNOSŤ /kg/

STOHOVATEĽNOSŤ V PRÁZDNOM STAVE

2x

NOSNÝ RÁM

oceľový

HRÚBKA OCEĽOVÉHO PLECHU /mm/

1,5

HRÚBKA HLINÍKOVÉHO PLECHU /mm/

HRÚBKA DREVNEJ PODLAHY /mm/

20

HRÚBKA OCEĽOVEJ PODLAHY /mm/

TUNELY PRE VZV - VNÚT. ROZMER /mm/

1140

ŠÍRKA TUNELA /mm/

355

MRAZIACA MECHANIKA

TEPELNÁ IZOLÁCIA

minerál. vata

Fotogaléria

20´ OB nový obytný kontajner s ochrannou fóliou na opláštení

20´ OB nový obytný kontajner s ochrannou fóliou na opláštení

20´ OB nový obytný kontajner s ochrannou fóliou na opláštení

Interiér 20´ OB nového obytného kontajnera

Interiér nového 20´ OB obytného kontajnera

Detail okien s čiastočne stiahnutou vonkajšou roletou

Detail mechanického ovládania vonkajšej rolety okna

Detail vnútorného osvetlenia

Rozmery, kapacita, hmotnosť a nosnosť kontajnerov sa možu líšiť v závislosti od ich výrobcu.

Kompletnú cenovú ponuku Vám radi vypracujeme na základe Vašich požiadaviek.


Späť