Úvod  /  Kontajnery  /  Doprava kontajnerov

Doprava kontajnerov

Naša spoločnosť zabezpečuje pre svojich klientov dopravu kontajnerov na miesto určenia. Odberným miestom sú naše terminály v Bratislave, SenciBernolákoveSládkovičove a v Dunajskej Strede. Miesto odberu kontajnerov závisí od stavu zásob na jednotlivých termináloch a je klientovi upresnené cca. 1 týždeň pred plánovaným odberom. Odber a dodanie kontajnerov sú možné iba v pracovných dňoch. Miestom výjazdu vozidiel je Bratislava, Senec, Sládkovičovo a Dunajská Streda. 

Kontajnery je možné veľmi ľahko, rýchlo a kedykoľvek premiestňovať a prepravovať. Prepravu zabezpečujeme:
1.
Námornou, riečnou a leteckou prepravou. Prepravu Vám veľmi radi naceníme na vyžiadanie podľa zadaných dispozícii.

2. Železničnou prepravou. Prepravu Vám naceníme na vyžiadanie.

3. Pozemnou prepravou ťahačmi s kontajnerovými návesmi /kontajnerové chassi, dĺžka 13,6 m/ - kontajnery sú pri preprave fixované pomocou fixačných prvkov - otočných zámkov v rohoch návesu. Vysokopevnostný kontajnerový podvozok je prispôsobený na prepravu 2 x 20´, 1 x 40´ alebo 1 x 40´ HC kontajnera. Pri preprave 1 x 45´ kontajnera môže byť zadná časť kontajnera z časti vysunutá. Cenu prepravy Vám zašleme obratom na vyžiadanie, podľa zadaných dispozícii.

4. Pozemnou prepravou ťahačmi s plato návesmi /dĺžka 13,6 m/ - náves nesmie mať plachtu ani alumíniovú plachtovú kostru a musí mať nízke a snímateľné bočnice, príp. musí byť bez bočníc. Kontajnery sú počas prepravy fixované popruhmi. Na plato návesoch je možné na jednu jazdu prepraviť 2 x 20´, 4 x 10´, 1 x 40´, 1 x 40´ HC alebo 1 x 45´ kontajner. Cenovú ponuku Vám vypracujeme na vyžiadanie.

5. Vozidlom s hydraulickým ramenom - vozidlo na jednu jazdu prepraví a naloží/vyloží iba 1 ks prázdneho 20´ stopového kontajnera. Cenník pre prepravu 20´ kontajnerov vozidlom s hydraulickou rukou nájdete TU.
 
Prepravu kontajnerov zaisťujeme na žiadosť klienta v termíne do 3 pracovných dní odo dňa doručenia záväznej objednávky klienta, príp. v inom termíne podľa dohody. 
Cenovú ponuku pre dodanie kontajnerov Vám radi vypracujeme na vyžiadanie, podľa zadaných dispozícii. 

Preprava 20´ DC kontajnera na kontajnerovom návese Preprava 2 x 20´ DC kontajnerov na kontajnerovom návese  Preprava 10´ ST kontajnera vozidlom s HR  Manipulácia s 20´ DC kontajnerom
 40´ HT kontajner na kontajnerovom návese  Fixačný otočný zámok na návese  Preprava 40´ a 20´ kontajnerov na železnicných vozňoch  Preprava 20´ DC kontajnerov na železničných vozňoch
 Fixačný zámok na vozni  Fixačný zámok na vozni  Fixácia 20´ DC kontajnera počas prepravy na vozni  Vyklopený fixačný zámok na vozni
                  

Späť