Úvod  /  Kontajnery  /  Cenník - doprava kontajnerov

Cenník - doprava kontajnerov


DOPRAVA 8´, 10´ A 20´ KONTAJNEROV 
VOZIDLOM S HYDRAULICKÝM RAMENOM*


DISPOZÍCIE VOZIDLA S HYDRAULICKÝM RAMENOM
MAN TGM 18.280 4x2 BL valník s hydraulickou rukou
Nosnosť - 8 ton
Rozmery valníka - 7 m x 2,5 m /D x Š/
Hydraulická ruka - Fassi 210A.22 

Zdvíhanie bremena - 9.200 kg na vzdialenosť 2,00 m 
                                       4.380 kg na vzdialenosť 4,30 m
                                       3.055 kg na vzdialenosť 6,10 m 
                                       2.315 kg na vzdialenosť 8,05 m

Snímateľné bočnice, podpery v prednej a zadnej časti, fixácia bremien popruhmi. Manipuláciu zabezpečuje kvalifikovaný personál /vodič, strojník, viazač/. Výjazd z garáže v Senci. 

O konkrétnu cenovú ponuku na prenájom kontajnerov a všetky potrebné informácie o podmienkach prenájmu, možnostiach obhliadky, dodania a prepravy kontaktujte:

    00421-911 776 702
    predaj.kontajnery@containers.sk
Kontajner je možné vykladať iba do strán po bokoch vozidla, pričom nie je možné kontajner prenášať cez široké pevné prekážky, príp. s kontajnerom rotovať a manipulovať, tak ako to umožňuje zavesenie kontajnera na lanách autožeriavu. Na jednu jazdu dokáže prepraviť a naložiť/vyložiť iba 1 ks 20´ kontajnera. Preprava kontajnera je klientovi vyfakturovaná dodatočne, po jej zrealizovaní, na základe Záznamu o prevádzke vozidla nákladnej dopravy. Do fakturácie sa počíta celá, t.j. aj začatá, strojhodina. Počet najazdených kilometrov je odpisom z tachografovej karty vozidla. UPOZORNENIE: Nie je možné nakladať/vykladať kontajnery na/z pristaveného vozidla na nespevnenom, podmočenom a nerovnom povrchu kvôli riziku zaborenia vozidla. Cenové sadzby platia aj pri márnej jazde vozidla, v takomto prípade sa strojhodina počíta ako stojné.


VIAZAČ ZÁVESNÝCH LÁN
Viazač má odbornú kvalifikáciu na umiestňovanie závesných lán na kontajner. Sadzba kilometrovného sa do fakturácie počíta iba v prípade, ak viazač lán nejazdí v tandeme s vodičom vozidla s hydraulickým ramenom. Viazačské práce sú klientovi vyfakturované dodatočne, po ich zrealizovaní, na základe Záznamu o prevádzke vozidla nákladnej dopravy. Do fakturácie sa počíta celá, t.j. aj začatá, hodina práce viazača. Počet najazdených kilometrov je odpisom z tachometra vozidla. Cenové sadzby platia aj pri márnej jazde vozidla, v takomto prípade sa hodina práce viazača počíta ako stojné.


Späť