Kontakty

Container Services, s.r.o.
Diaľničná cesta 7
903 01 Senec, Slovakia
DIČ: SK 2021311479

Ing. Marián Kanát - managing director
+421-903-410 035
marian.kanat@containers.sk

© 2019 Container Services s.r.o.
Úvod  /  Námorná doprava  /  Portfólio

Portfólio

Spoločnosť C.O.S. – LOGISTICS, s.r.o. je špecialista na leteckú a námornú prepravu. 

Leteckú prepravu realizujeme prostredníctvom medzinárodného letiska vo Viedni, odkiaľ /kam/ sa tovar zváža pravidelnými zbernými kamiónmi. Leteckú dopravu zabezpečujeme do 24 hodín, naši klientom ponúkame cenovo najvýhodnejšie trasy. Okrem prepravy štandardných zásielok prepravujeme aj nadrozmerné zásielky alebo tovar vyžadujúci špeciálne podmienky. Rýchly import a export garantujeme prostredníctvom rezervovaného prepravného objemu v lietadlách.

Námornú prepravu predstavujú predovšetkým kusové zásielky v priamych zberných kontajneroch a celokontajnerové zásielky. Prepravujeme tak nadrozmerný tovar, ako aj rýchlo sa kaziaci tovar v špeciálnych kontajneroch s možnosťou regulácie ich teploty.

Dominanciou v destináciách je dovoz tovarov z Ázie. Máme bohaté a dlhoročné skúsenosti s prepravou zásielok predovšetkým z Číny. Naša kancelária  ABLE Logistics v Hong Kongu koordinuje prepravu nielen v exponovaných mesiacoch, ale po celý rok ponúka niekoľko rýchlych prepravných spojení pre veľké aj malé zásielky z Číny a iných krajín Ázie. Naše rýchle a spoľahlivé služby Vám zabezpečia expresnú leteckú prepravu zásielok s termínom dodania už do 48 hodín a kombinovanú SEA-AIR prepravu. Námorná zberná služba je realizovaná vo vlastných kontajneroch z prístavu Hong Kong a Shanghai.

Komplexný servis z našej strany zahŕňa:
  • kontajnerové a konvenčné prepravy z a do všetkých svetových destinácií
  • prepravy kusových zásielok
  • komplexné prepravy nadrozmerných nákladov a investičných celkov
  • nájom lodného priestoru a lodí
  • Ro-Ro prepravy
  • kombinované prepravy
  • železničné, kamiónové a letecké prepravy
  • poistenie zásielok počas prepravy
  • sledovanie pohybu zásielok
Naše služby ponúkame k dispozícii tak pre import ako aj pre export. V importe sú zásielky lodené cez nami zvolených lodiarov, ktorí momentálne na trhu ponúkajú najvýhodnejší servis za najlepšie ceny. 

Pri importných zásielkach (celokontajnerových alebo kusových) zapájame do lodenia našich agentov v jednotlivých prístavoch lodenia, ktorí kontaktujú dodávateľa klienta a dohadujú termín vyzdvihnutia zásielky (príp. termín nakládky kontajnera). Následne je tovar nalodený, pričom klient je nami podrobne informovaný o priebehu prepravy. Ihneď mu poskytujeme číslo kontajnera, meno lode, jej príchod do prístavu určenia a termín vydodania kontajnera príjemcovi tovaru. 

Keďže svojich agentov máme k dispozícii po celom svete, dokážeme ošetriť prepravu aj z druhej strany. 
Na želanie zákazníka zásielky samozrejme aj poisťujeme. 

Našou prioritou je zabezpečiť prepravu tovaru podľa potrieb a požiadaviek klienta pri čo najnižších nákladoch, najkratšej dobe dodania a samozrejme najkvalitnejšom servise. Celú prepravu sa snažíme optimalizovať tak, aby zodpovedala zadaným podmienkam klienta. 

Akékoľvek Vaše otázky týkajúce sa prepráv Vám veľmi radi zodpovieme a na základe Vášho dopytu Vám vypracujeme konkrétnu cenovú ponuku na požadovanú prepravu podľa zadanej destinácie a konkrétnych prístavov.

Späť